Nabídka

Plecháčky - retro hrnky

Hledáte něco v retro stylu? Nabízíme obyčejný hrnek z nerez oceli, obsah 300 ml, výroba EU. Výběr z šesti sériových barev. Logo výpalem v keramické peci. Dodání je poměrně rychlé, kolem 15 dnů i větší zakázky. Celkové zpracování je záměrně s drobnými nerovnostmi, prostě retro.

Tkaničky

Reklamní tkaničky do bot vám dodáme v různých velikostech, standard je 100 cm. Můžete si zvolit třeba 90 cm nebo i 120 cm. Tkaničky budou v přesných barvách a s oboustranným potiskem dle zadání. Počet barev nehraje roli. Minimální zakázka je 100 párů. Tkaničky s logem – jednoduchá a levná součást reklamní kampaně.

Potah na sedlo

Odolný, nepromokavý a lehký ochranný potah na sedlo jízdního kola. Hlavní účel je ochrana sedla proti dešti, prachu a nepříznivému působení UV záření. Vhodný při delším parkování pod širým nebem. Vyrobeno z polyesteru, se všitou gumou pro snadnou manipulaci. Ne zcela běžný předmět pro vaše logo.

Multifunkční šátky

Tento univerzální šátek vám pomůže v mnoha situacích. Lze jej využít nejen jako ochranu obličeje ve veřejných prostorech, ale také uvázat či poskládat jako čelenku, čepici, šálu nebo kuklu. Je vhodný pod sportovní přilby. Tento šátek si zamilujete a využijete na jakékoli sportovní aktivity. Jsme schopni zvládnout i expresní termín.

Flash disky

Nabízíme většinu sériových modelů, které lze na trhu najít. Nejběžnější jsou kovové a plastové, ale jsou i modely ze dřeva, z kůže či kombinace kov/sklo . Pokud si nevyberete v nabídce sériových modelů, můžeme Vám navrhnout a dodat USB ve vašem originálním designu. Na paměti nahráváme vaše data – ceníky, prezentace, fotky, katalogy.

Reflexní prvky

Mít na sobě reflexní prvek je pro chodce povinností, pokud se pohybuje mimo obec za snížené viditelnosti po neosvětlené krajnici či vozovce.
Dodáváme reflexní pásky, přívěšky, vesty, samolepky a další. Nejpoužívanější jsou ale reflexní pásky. Umíme navrhnout a dodat pásky i v zakázkovém tvaru. Ty se opravdu líbí a jsou žádané.

Hasicí spreje a přístroje

Hledáte reklamní předmět, který vydrží a zároveň je užitečný? Využijte naší stálé nabídky pěnového hasicího spreje nebo přístroje.   Splňují parametry pro hasicí třídy A, B,  F. Takže je vhodný k hašení začínajícího požáru na pracovišti, v domácnosti, na chatě, nebo autě. Samozřejmě náš partner  má certifikaci podle předpisů a nařízení EU. 

Energy drinky

V designu klienta je možno vyrobit od 500 kusů. Je to originální  dárek pro mnoho příležitostí a zviditelnění firmy.
Sportovní události, školení, teambuildingy  či jen tak malá pozornost – energeťák vždy potěší. Náš partner je na evropském trhu jeden z předních výrobců  a prostě to umí smile. Obvyklé dodání máme do tří týdnů.

Lanyardy

Jeden z žádaných rozdávacích předmětů. Běžné volitelné prvky jsou karabinka, trojzubec, bezpečnostní pojistka, očko na mobil. Jiné doplňky dle požadavku. Dodáme s potiskem jedné nebo obou stran, umíme dodat protilehle – žádné logo nepůjde do švu. Standard dodací termín máme do 15 dnů. V případě spěchu se dá zvládnout i expresní termín.

Aromavisačky

S logem klienta lze vyrobit již od 200 ks. Nabízíme široký výběr standardních tvarů (obdélník, čtverec, kruh, ovál, stromeček, auta, dresy a další) v různých velikostech s oboustranným potiskem. Mezi nejoblíbenější vůně patří vanilková, citrónová, new car, lesní vůně, nebo antitabák. K výběru jsou i další vůně. Výsekové tvary si můžete stáhnout ZDE.

PVC klíčenky a přívěšky

Minimální počet pro objednávku máme 100 kusů. Dodáváme jednostranné klíčenky s možností potisku zadní strany nebo s  oboustranným plastickým zpracováním. Tvar a rozměry klíčenky navrhneme dle vašich požadavků. Klíčenky jsou kvalitní, odolné a barevně stálé. Budou vždy užitečnou pozorností pro vaše klienty.

Podložky pod myš

Dodáváme podložky o různých rozměrech dle vaší potřeby. Minimum pro objednávku je 100 kusů. Horní vrstva je PVC fólie 0,25 mm. Spodní   protiskluzová vrstva má sílu 1,2 mm. Logo je plnobarevně tištěné na vkládané papírové kartě a celá podložka je kvalitně svařená. Takto vůbec nedochází k postupnému poškozování potisku. 

Čistítka na displej

Malý praktický dárek pro každého. Vhodné pro mobily, čočky, tablety, samozřejmě pro opakované použití. Je vyroben ze dvou vrstev – čistící vrstva z mikrovlákna s logem, zadní vrstva je z přilnavého silikonu. Dodáváme na papírové kartičce, taktéž s požadovaným potiskem. V případě velkého znečištění stačí opláchnout ve vodě.

Magnetky

Magnetky s firemním logem či motivem jsou oblíbené u všech zákazníků. Je to běžný reklamní předmět, pomocí kterého se dostane Vaše společnost do povědomí. Levná a dlouhodobá reklama.

Silikonové náramky

Náramky jsou dostupným způsobem reklamy či identifikace. Minimální množství pro přijetí zakázky je 100 ks, ale čím vyšší počet, tím lepší cena. Volba barvy dle vzorníku Pantone. Světový standard je dětská velikost 180x12x2 mm , dospělá 202x12x2 mm. Logo je nejčastěji realizováno ražbou s probarvením. Taky lze vyrobit reliéfní logo, je možný i tisk.

PROČ NAKOUPIT U NÁS?

ZARUČUJEME KVALITU A DODACÍ TERMÍN!

  • Široká nabídka reklamních předmětů  je jistota pro správnou volbu. Pokud si nevyberete z běžné nabídky, můžeme Vám navrhnout a dodat zboží na přání. 

  • Můžete vybírat z celé řady reklamních dárků jako jsou USB paměti, lanyardy, reflexní prvky, power banky, silikonové náramky a spoustu dalších.

  • Reklamní USB paměti se řadí mezi nejžádanější reklamní předměty současnosti.

Naší specializací je zakázková výroba USB pamětí s logem klienta. Zašlete nám vaši poptávku, my vám zpracujeme kompletní cenovou nabídku.